Pakalpojumi

Dizains

Ikvienam uzņēmumam nepieciešama identitāte, kas to atšķirtu no citiem un radītu pozitīvu pirmo iespaidu. Dizaineri komunicē idejas, domas un sajūtas ar līniju, krāsu un objektu palīdzību.

Mājas lapas adaptīvā dizaina izstrāde

Lai piedāvātu aktuālus un mūsdienīgus mājas lapu dizainus, Streamline regulāri seko jaunākajām dizaina attīstības tendencēm šajā jomā un klientiem vienmēr tiek piedāvātas svaigas idejas. Uzsākot mājas lapas dizainu, pirmais solis ir informācijas ievākšana. Nepieciešams noskaidrot informāciju par uzņēmumu un tā darbības sfēru, mājas lapas izstrādes mērķus un mērķauditoriju, jānoskaidro kurām krāsām tiek dota priekšroka un kādas būs mājas lapā iekļautās funkcijas. Tikai pēc tam, kad visa informācija ir noskaidrota, dizains var sākties, pretējā gadījumā dizaina izstrāde būs ļoti ilga, neefektīva un dārga.

Logotipu izstrāde

Logotipa izstrāde tiek uzsākta ar klausīšanos un informācijas iegūšanu. Tiek apzināta kompānija, noskaidroti tās mērķi, nodarbošanās un konkurenti. Pēc tam, kad informācija ir iegūta, tiek veikts process, ko projektu vadīšanā sauc par prāta vētru (brainstorming), kas būtībā nozīmē visdažādāko ideju ģenerēšanu un pierakstīšanu, lai pēc tam katru no tām sīkāk izvērtētu un pieņemtu lēmumu par tās derīgumu. Derīgās idejas tiek apkopotas, ieskicētas un apstrādātas, lai nodotu tās klienta vērtēšanai. Tālāk seko klienta izvēlētās idejas vai ideju padziļināta izstrāde, dažādu variāciju piedāvāšana utt., līdz tiek sasniegts rezultāts, kas apmierina gan mūs, gan mūsu klientu.

Plakātu, apsveikuma kartiņu un vizītkaršu dizaina izstrāde

Streamline piedāvā dažādu izmēru plakātu, skaistu apsveikuma kartiņu un vizītkaršu izstrādi.

 

Jaunākie darbi