Blogs

2011.03.20

21 bezmaksas mājas lapa fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Internetā ir pieejami dažādi bezmaksas rīki fotogrāfiju pārveidošanai, tādēļ esmu nolēmis izveidot savu sarkstu ar, manuprāt, interesantākajiem, profesionālākajiem, labākajiem un smieklīgākajiem no tiem.

Turpinājumā uzskaitītie tiešsaistes fotogrāfiju pārveidošanas rīku priekšrocības ir vienkāršība, ātrums un tas, ka tie ir bezmaksas. Interneta fotogrāfiju pārveidošanas rīki neprasa nekādas zināšanas darbā ar sarežģītām attēlu apstrādes programmām, neliek patērēt vienu kārtīgu čupu laika pie Photoshop un nemazina maciņa biezumu. Tu varēsi izveidot oriģinālas, smieklīgas un varbūt reizēm arī muļķīgas fotogrāfijas, kuras parādīt saviem draugiem, radiem un paziņām.

1. Canva

Canva - bezmaksas mājas lapa fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Ļoti mūsdienīgs foto apstrādes rīks internetā, kas ļauj veikt visdažādākās foto manipulācijas sākot ar vienkāršu attēlu pagriešanu un apgriešanu beidzot ar dažādu kolāžu un filtru izmantošanu, kas piešķirs Tavām fotogrāfijām jaunu elpu.

2. Mosaically

Mosaically - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Ātra un vienkārša esošas fotogrāfijas pievienošana un pārveidošana par tādu, kas sastāv no tūkstošiem foto. Rezultātu ir iespēja arī pasūtīt drukātā formātā.

3. Fotojet

Fotojet - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Šķietami ļoti vienkārši lietojams rīks, taču tas sevī slēpj ne tikai attēlu apstrādi ar dažādiem filtriem, tekstu pievienošanu, bet arī iespēju veidot dažāda veida attēlu kompozīcijas, komiksus, kolāžas, apsveikumus, kāzu ielūgumus u.c. Iespējams veidot sev arī jaunu Facebook, Youtube profilu fona bildes kā arī citu sociālajiem tīkliem paredzētu saturu.

4. UniqCube

Šī ir ļoti interesanta produkta mājas lapa, kura piedāvā veidot fotogrāfiju kolāžas uz reāla gaismas kuba un rezultātā to pasūtīt sev vai kādam ļoti īpašam draugam. Šī būs pārsteidzoša un oriģināla dāvana kāzās, Ziemassvētkos vai, piemēram, Valentīndienā. Ir arī iespēja autorizēties savā Facebook vai Instagram kontā un ērti paņemt savu sociālo tīklu kontu fotogrāfijas.

5. Picsart

Picsart - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Picsart ir ļoti kvalitatīvs, bezmaksas rīks fotogrāfiju apstrādei internetā. Ar plašo iespēju klāstu, ko šeit piedāvā varēsi ne tikai notušēt, izgriezt un noņemt dažādus elementus no savām fotogrāfijām, bet varēsi arī viegli uzlabot ikvienu fotogrāfiju ar kaudzi dažādu filtru, krāsu efektu. Īpaši izstrādātais attēlu sejas atpazīšanas mehānisms padarīs selfiju (pašbilžu) retušēšanu par patīkamu pastaigu.

6. Photofunny

Photofunny - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Šeit varēsi vienkārši jautri pavadīt pāris stundas eksperimentējot ar savām, draugu, radu vai slavenību sejām dažādos smieklīgos formātos un pēc tam dalīties ar to sociālajos tīklos.

7. Mockofun

Mockofun - bezmaksas fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Mockofun ir interneta alternatīva Photoshop programmai tikai šī pieejama bez maksas. Tu varēsi apstrādāt attēlus ar dažādu filtru palīdzību, noņemt fonu, veidot dažādus dizaina izkārtojumus, izmantot rakstīšanas iespējas un dažādus gatavus elementus.

8. Pixomatic

Pixomatic - mājas lapa bezmaksas fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Lai apstrādātu attēlus ar šo rīku Tev nebūs nepieciešamas profesionālas mākslinieka vai dizainera iemaņas darbā ar attēlu apstrādi, jo tas ļoti labi atpazīst cilvēku sejas, matu līnijas piedāvājot viegli mainīt gan ādas, gan matu krāsas. Tāpat rīkam ir lērums citu lielisku funkciju, kuras piedāvā profesionālas attēlu apstrādes sistēmas, tādēļ šī ir ļoti laba Photoshop alternatīva.

9. Picmonkey

Picmonkey - mājas lapa bezmaksas fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Picmonkey ir bezmaksas tiešsaistes foto-rediģēšanas pakalpojums, kurā varēsi izlabot visas savas fotogrāfijas nepilnībiņas, sākot ar zobu balināšanu un beidzot ar dzimumzīmīšu un vasarraibumi noņemšanu. Šis palīdzēs ikvienam piekoriģēt sīkus defektiņus savā izskatā vai uzlabot jau esošu izskatu, jo kam gan nav gadījusies izcila fotogrāfija, kuru nepieciešamas mazliet uzlabot?! :)

10. Photomania

Photomania - mājas lapa bezmaksas fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Ļoti vienkāršs dažādu foto filtru uzstādīšanas rīks jebkurai fotogrāfijai. Tu varēsi izmantot mākslinieciskus filtru, smieklīgus foto rāmīšus, izmantot savu fotogrāfiju un to iekļaut e-kartiņā, ko vēlāk kādam nosūtīt. Šeit ir arī dažādi filtri Ziemassvētkiem.

11. Befunky

Befunky - mājas lapa fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Befunky Tev ļaus piešķirt bildēm kvalitatīvus efektus, fotogrāfiju kolāžas ar vienu peles klikšķi bez sarežģītām darbībām. Te varēsi arī ātri apgriezt , samazināt fotogrāfiju izmēru un svaru, veikt masveida (vienlaicīgi vairāku) fotogrāfiju apstrādi, izmantot filtrus, kas ļaus uzlabot bilžu izskatu u.c.

12. Photovisi

Photovisi - mājas lapa fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Šis attēlu apstrādes instruments specializējas tieši uz dažādu foto rāmīšu un kolāžu veidošanu. Te varēsi izveidot savam mazajam skaistus jubilejas plakātus, pievienot tam tekstus. Tāpat varēsi ātri un ar savām rokām sagatavot bērnu ballītes vai kāzu ielūgumus un to visu iespējams izdarīt tiešsaistē un bez maksas.

13. Pizap

Pizap - lapa fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Šis ir jautrs un rīks, lai ļaus papildināt fotogrāfiju ar dažādiem atribūtiem – brillēm, ūsām, matiem, cepurēm un daudz ko citu. Jāatzīst gan, ka daļa no efektiem un izmantojamajiem elementiem ir pieejama tikai iegādājoties maksas versiju.

14. Lorealprofessionnel

Lorealprofessionnel - lapa fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Holivudas zvaigžņu matu pielaikošanas rīks – sniedz iespēju ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei ātri un bez mokām piemēģināt dažādus matu sakārtojumus.

15. Pho.to

Pho.to - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Viens no jautrākajiem attēlu apstrādes rīkiem, kur varēsi pavadīt stundām, lai ieliktu savu vai draugu sejas dažādās smieklīgās bildēs vai uzlikt foršus efektus, piemēram, vampīra zobus. Pats labākais, ka Tev nebūs pašam nekas jādara – tikai augšupielādē savu fotogrāfiju un saņem gatavu rezultātu.

16. Photofunia

Photofunia ir līdzīgs Pho.to tikai ar saviem attēlu šabloniem, kuros iespējams ievietot savu fotogrāfiju. Tev būs pieejami vairāk nekā 600 dažādu šablonu no kuriem izvēlēties to, eksperimentēt un spēlēties.

17. Imagechef

Imagechef - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Imagechef piedāvā izvēlēties kaudzi dažādu foto rāmīšu un šablonu, kuros varēsi ievietot savu fotogrāfiju, lai panāktu smieklīgus, nopietnus, svētku tematikā vai citādu pārsteidzošus foto rezultātus. Te pieejams arī attēlu ģenerators, kas vārdus un teikumus ļaus izkārtot sirds, zemeslodes, tauriņa u.c. formās.

18. Funphotobox

Funphotobox - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Rīks, kurā varēsi veikt ļoti daudz un dažādas attēlu manipulācijas. Varēsi veidot kustīgas GIF attēlu animācijas, ievietot savu seju sēžot uz moča aiz Toma Krūza vai vienkārši uzlikt skaistus filtrus savām fotogrāfijām.

19. Picjoke

Picjoke - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Rīks piedāvā ļoti daudz dažādus efektus fotogrāfijas pārveidošanai, darbojas ātri un kvalitatīvi, rezultāts ir iespaidīgs. Efektu datubāze tiek regulāri atjaunināta un papildināta, lai tiktu piedāvāti laikam un aktualitātēm atbilstoši šabloni.

20. Tiltshiftmaker

Tiltshiftmaker - fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Tilt-shift piedāvā pārveidot attēlus, lai rezultātā tiktu panākts miniatūra modeļa efekts.

21. Avatar.pho.to

Avatar.pho.to - bezmaksas fotogrāfiju pārveidošanai internetā

Un kā pēdējais šajā sarakstā tiek prezentēts saldais ēdiens jeb desertiņš – tiem, kas bija pietiekoši izturīgi un tika līdz saraksta beigām :) Šeit varēsi izveidot personalizētu profila bildīti savam sociālo tīklu kontam un visforšākais, ka tā būs animēta. Tu vari izvēlēties vai šodien vēlies piemiegt ar aci, saraukt uzacis vai ko citu.

Kā redzi – ir pieejami ļoti daudz un dažādi rīki attēlu pārveidošanai internetā. Šobrīd ikviens, kam nav slinkums, var kļūt par dizaineri, sociālo tīklu influenceri (ietekmētāju) vai jautrības gariņu izmantojot šīs iespējas. Nākotnē varētu apskatīt kādas foršas + tautā zināmas un mazāk zināmas mobilās aplikācijas, kuras nodrošina dažādus efektus un filtrus. Ja vēlies padalīties ar kādu citu rīku vai ko ieteikt, droši izmanto un cienājies ar komentāriem zemāk (:

Kategorijās: Dizains, Foto

Citi raksti

Tavs viedoklis

Viedokļi

 1. Patrīcija

  Šī bija man ļoti noderīga informācija!paldies ka to ievietojāt!

 2. Marcipāns

  Pilnīgi piekrītu. ;)

 3. Lii

  Noderiiga adrese :)

 4. JackDanielsz_

  +

 5. Dita Treifelde

  Ļoti noderīga informācija, tieši tas ko vajadzēja :) paldies :)

 6. Una

  Paldies! Tiešām ļoti noderēja. :)

 7. Meaaaaanizeetaaja

  Pēdējā noderēja ffffk =]

 8. Titamtutiii ^^

  Paldies, noderēja :]

 9. Maijabosh

  Ļoti laba mājas lapa var uztaisīt sejas un ata atlak bet neko par valstim nevaru atrast pasaki man ko darīt
  nevaru saprast help ny

 10. Swaggy

  Avatar.pho.to – šī saite ir ļoti forsha, interesanti :)

 11. Kristīne

  Šī informācija man ļoti noderēja, paldies!!!

 12. Dace

  Super, kamēr ar visām iespējām izspēlēšos!

 13. ediss

  neko nesaprotu ka parveidot bizuku??

  • Čau, Edi!

   Izvēlies kādu no augstāk minētajiem bilžu pārveidošanas rīkiem un dodies uz viņu mājas lapu.
   Seko tālākām norādēm :)

 14. karina

  Labs

 15. renārs

  laba adrese.

Jaunākie darbi