Pakalpojumi

Grafiskais dizains

Uzņēmumi, kas sadarbojas ar mums pie mājas lapu izstrādes bieži vien vēlas, lai tiktu organizēts arī grafiskais dizainslogo izstrāde, grafiskā dizaina materiālu izgatavošana (vizītkartes, bukleti, karogi, krekli u.c.). Mūsu lielā pieredze ļauj piedāvāt plašu un profesionālu dizaina pakalpojumu klāstu.

Profesionāls dizains sniedz iespēju uzņēmumam izcelties un atšķirties uz konkurentu fona. Labs dizains nesastāv no vienkāršas informācijas un fotogrāfiju izvietošanas uz baltas papīra lapas, lai ieinteresētu, pārdotu vai kaut ko reklamētu.

Ko iekļauj grafiskais dizains

Mēs uzskatām, ka vislabākais rezultāts rodas tad, kad strādājam roku rokā ar pasūtītāju, uzklausot idejas un biznesa apsvērumus. Labs dizains ir tāds, kas apvieno sevī funkcionalitāti un skaistumu. Mūsu populārākie grafiskā dizaina pakalpojumi:

  • logo izstrāde
  • identitātes izveide
  • web dizains
  • plakātu dizains
  • ikonu dizains
  • reklāmas baneru dizains
  • sociālo tīklu dizains
  • drukas materiālu maketu sagatavošana (vizītkartes, bukleti, krekli, krūzītes utt.)

Uzņēmuma identitāte

Uzņēmuma identitāte nav tikai logotips un nosaukums. Kaut arī tie divi noteikti ir vislabāk redzamie elementi, korporatīvā identitāte pauž uzņēmuma pieeju uzņēmējdarbībai, uzņēmuma vērtības un biznesa kultūru. Tā atspoguļojas un caurvij visu uzņēmuma darbību sākot no produktiem un beidzot ar iekšējo darba kultūru.

Tieši uzņēmuma grafiskais dizains ir tā identitātes pamatā. Ja uzņēmumam ir tālejoši attīstības plāni, nevajadzētu novērtēt šī pakalpojuma nozīmīgumu par zemu.

Grafiskā dizaina ieguvumi

1. Piesaista uzmanību

Skaists auto piesaistīs uzmanību ne vien ar tehniskajiem parametriem, bet arī ar labu dizainu. Drēbju veikalā klients izvēlēsies pielaikot bikses dēļ vizuālā izskata. Slikti veidota produkta dizains var nozīmēt, ka tas ilgu laiku paliks neievērots un tikai krās putekļus.

2. Veido tēlu

Lai veidotu uzņēmuma tēlu nevajag daudz. Svarīgi ir zināt simbolu nozīmi, lai uzrunātu savu mērķauditoriju viņai atbilstošā veidā. Vienkārši nomainot uzņēmuma krāsu uz zaļu iespējams radīt priekšstatu par to, ka uzņēmums rūpējas par ekoloģiju un zaļu dzīvesveidu. Vai tas atbilst patiesībā jau ir pilnīgi cits stāsts.

3. Palielina pārdošanas rezultātus

Ja divi uzņēmēji pārdod identiska satura produktus, tad veiksmīgāks būs tas, kurš labāk paliek atmiņā. Labs grafiskais dizains palīdz produktiem palikt ilgāk atmiņā, palielināt ienākumus un uzvarēt cīņā ar konkurentiem.

4. Palielina darbinieku lojalitāti

Identitātes veidošana neaprobežojas tikai ar pārdošanas apjomu palielināšanu un jaunu klientu piesaisti. Uzņēmuma grafiskā identitāte ofisā palīdz darbiniekiem justies vienotiem kopīgā mērķī, lepniem par uzņēmuma atpazīstamību un ar paceltu galvu trenažieru zālē uzvilkt uzņēmuma kreklu.

Jaunākie darbi