Blogs

2010.07.21

Ieguvumi no mājas lapas

Iepriekšējos rakstos tika apskatīta mājas lapas uzbūve un sniegti padomi tās izstrādei, bet šajā rakstā pievēršamies ieguvumiem, kurus spēj sniegt mājas lapa.

Nevienam vairs nav noslēpums, ka globālajā tīmeklī izvietota mājas lapa ir labs veids, kā piesaistīt jaunus klientus un paaugstināt uzņēmuma peļņu, bet ir vairākas citas priekšrocības, kuras ir vērts atzīmēt.

Ieguvumi, ko uzņēmumam sniedz mājas lapa:

1. Komunikācija

Mājas lapa var kalpot kā ātrs, lēts un efektīvs veids, ar kuru iespējams apziņot visus uzņēmuma darbiniekus, klientus, sadarbības partnerus, sponsorus par jaunumiem, aktualitātēm, izmaiņām utt.

2. Ekoloģija

Ar mājas lapas palīdzību iespējams samazināt papīru kaudzes, kas tiek izlietotas bukletiem, brošūrām un cita veida paziņojumu lapiņām.

3. Efektivitāte

Mājas lapā izvietojot atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, tiek ietaupīts personāla laiks.
Automātiska pasūtījumu reģistrēšana, apmaksa un pirkumu statistikas uzkrāšana ļauj ietaupīt resursus uz to apstrādi.

4. Atpazīstamība

Mājas lapas ir pieejama 24h diennaktī, 356 dienas gadā vairāk nekā 6 500 000 000 cilvēkiem.

5. Ātrums un dinamiskums

Lai nomainītu mājas lapā izvietoto informāciju, nepieciešamas tikai dažas minūtes, kas ļauj ātri komunicēt jaunāko informāciju. Līdz ar jaunumu publicēšanu, RSS kanāls automātiski izsūta informāciju tā lietotājiem un tie tiek apziņoti par jaunumiem.

6. Mērķauditorijas sasniegšana

Pirms pirkumu veikšanas, lietotāji lieto globālo tīmekli, lai meklētu pakalpojumus un produktus. Ja mājas lapa ir izstrādāta profesionāli un atbilstoši SEO principiem, tad meklēšanas rezultātos tā atradīsies pirmajos rezultātos un pastāv augsta varbūtība, ka lietotājs to apmeklēs.

7. Ērtība

Klienti var atrast sev nepieciešamo informāciju jebkurā laikā, jo mājas lapa ir sasniedzama visu laiku.
Tieši tāpat tas ir arī ar interneta veikalu – tas darbojas tieši tad, kad tas ir nepieciešams pircējam, neatkarīgi vai ir diena, vai nakts.

8. Konkurence

Ja Jums nav savas mājas lapas, Jūs labprātīgi atdodiet saviem konkurentiem priekšroku.

Mājas lapas ir radījušas iespēju ērtai informācijas apmaiņai, atrašanai un lietošanai. Rūpīga mājas lapu izveide ir neatsverams līdzeklis, kā paaugstināt uzņēmuma peļņu, zīmola atpazīstamību un samazināt administratīvos izdevumus.

Kategorijās: Mājas lapa, Mājas lapu izstrāde

Citi raksti

Tavs viedoklis

Jaunākie darbi